Ворота, автоматика

В м. Рівному та Рівненській області підприємства пропонують купити чи замовити ворота та комплекти автоматики до них. Широкий вибір воріт дає змогу підібрати міцні, сучасні та актуальні гаражні ворота для дому, підприємства чи складу. В асортимені секційні гаражні ворота, секційні промислові ворота, ковані ворота, підіймально-поворотні ворота, складні ворота, відкотні ворота, протипожежні ворота, гнучкі ворота, ангарні ворота, автоматичні зсувні ворота, автоматичні розпашні ворота. Також можливо купити комплекти автоматики, пропонуються монтажні та пусконалагоджувальні роботи.

Детальніше

Захисні ролети на гараж та вікна, ролетні решітки для кафе та офісів можна купити в компанії Фабрика жалюзі. У нас можна замовити комплектуючі та фурнітуру для виготовлення гаражних ролет.

Рівне, вул. Курчатова, 9

Автоматичні гаражні ворота, секційні, розпашні і відкатні ворота, а також автоматику для воріт, шлагбауми та ролети і їх встановлення пропонує ТОВ Добродій-Євротех.

Рівне, вул. Костромська, 49

Гаражні автоматичні ворота з герметизаційним отвором та теплоізоляцією, які мають пружинний механізм, електропривід, страхувальний пристрій та передбачену функцію аварійної зупинки чи відкриття.

Рівне, вул. С.Бандери, 60
Обговорення завантажується...
БУДІВНИЦТВО. БУДМАТЕРІАЛИ
. . .
ОНОВЛЕННЯ КОМПАНІЙ
x