Туристичні фірми, екскурсії

Відпочинок на морі, за кордоном та в горах організують для вас туристичні агенції Рівного. Кожна туристична фірма допоможе підібрати горящий тур, екскурсії, путівки на відпочинок, паломницькі тури, тури вихідного дня, подорожі по Україні, літній та зимовий відпочинок в Карпатах і гірськолижні курорти Європи за доступними цінами та вашими побажаннями. Відпочинок в Болгарії, Чорногорії, Грузії, Греції, Туреччині, Іспанії, Єгипті та Україні найкраще планувати заздалегідь, скориставшись раннім бронюванням. Тільки найбільші та найкращі туроператори дозволять вам якісно та надійно відпочити. Популярності у наш час набирає також екстремальний туризм та екотуризм в Україні

Детальніше

Здійснюємо якісний переклад, з урахуванням точного контексту, заяв та довіреностей на виїзд дитини за кордон. Швидко та професійно виконаємо переклад закордонного паспорту, посвідчення водія та пенсійного посвідчення.

Рівне, вул. 16 Липня, 10, офіс 17
  • Купуєте будинок – отримуєте поверх у подарунок.
  • Простора тераса, з якої видно озеро як на долоні.
  • Повністю налагоджена інфраструктура.
  • 5 хвилин до центру міста.

Гарячі тури в Європу, Болгарію, Грузію, Єгипет, Туреччину, Грецію, Чорногорію найчастіше цікавлять прихильників пляжного відпочинку. Екзотичний відпочинок на берегах Індійського океану можна планувати цілий рік. Автобусні тури Європою та тури вихідного дня дають можливість познайомитися з багатьма країнами та містами за коротку подорож.

Рівне, просп. Миру, 11, 2 пов., офіс 2

Відпочинок на морі та в горах, за кордоном та в Україні, цікаві пізнавальні екскурсії та незабутній екзотичний відпочинок, а також різновиди активного відпочинку: екстремальний туризм та гірськолижний туризм в Карпатах, в Австрії, в Польщі — це пропозиції туристичної фірми “5 зірок-Рівне”, які зроблять вашу відпустку незабутньою.

Рівне, вул. Соборна, 192, офіс 11а
Обговорення завантажується...
ОНОВЛЕННЯ КОМПАНІЙ
x