Торговельне обладнання

Торговельне обладнання необхідне для реалізації нового проекту в сфері послуг, торгівлі чи виробництва. Обладнання для магазину, супермаркету, бутіка допоможуть продемонструвати та продати товар. Для цього використовують стелажі, вітрини, прилавки, манекени. Кафе, бари, ресторани комплектують технологічним обладнання, інвентарем, професійним посудом, холодильними камерами, спеціальними меблями, кавоварками. Особливий сегмент займає обладнання складських приміщень складськими, палетними стелажами, морозильними камерами. Підприємства, що працюють в сфері торговельного обладнання надають професійну консультацію, проектування та дизайн закладу відповідно до ваших побажань.

Детальніше

Нові можливості для вашого бізнесу пропонує компанія Вертекс. Купуйте якісне електронне торговельне обладнання з гарантією та подальшим сервісним обслуговуванням, замовляйте послуги з автоматизації процесів торгівлі та сфери обслуговування і, як результат, насолоджуйтесь успіхом вашої справи

Рівне, вул. Відінська, 3

Пропонуємо детектори валют, лічильники банкнот, грошові скриньки для банків, супермаркетів, магазинів, які призначені для візуального контролю та перерахунку банкнот та для тимчасового зберігання грошових купюр та монет.

Рівне, вул. Гагаріна, 39, 2 пов.
Рівне, вул. Льонокомбінатівська, 3
  • Купуєте будинок – отримуєте поверх у подарунок.
  • Простора тераса, з якої видно озеро як на долоні.
  • Повністю налагоджена інфраструктура.
  • 5 хвилин до центру міста.

Обговорення завантажується...
ОНОВЛЕННЯ КОМПАНІЙ
x