Спецавтотехніка

Багато видів діяльності вимагають використання спеціалізованої та нестандартної техніки. В м. Рівному можна замовити послуги кар'єрної спецтехніки, телескопічних навантажувачів, міні-навантажувачів, фронтальні навантажувачі, вилочного навантажувач, лісовоза, екскаватори та екскаватори-навантажувачі, асфальтоукладчика, дорожні і грунтові катки. Пропонуються послуги евакуатора для евакуації автотранспорту, послуги автонавантажувача та екскаватора-навантажувача, послуги міні-екскаватора та зерновозу, послуги автокрана та самосвала, перевезення нестандартних та великогабаритних вантажів автомобільним транспортом.

Детальніше

Гідравлічні шланги та циліндри для тракторів, вантажних автомобілів та будь якої сільськогосподарської і спецтехніки, а також інші комплектуючі та запчастини до гідравлічних систем пропонує компанія Гідравлік-Центр. Виконуємо ремонт гідравлічних рукавів та гідроциліндрів і виготовляємо нові циліндри за зразком чи кресленням.

Рівне, вул. Курчатова, 34

Оренда екскаватора та гідромолота погодинно та на тривалий термін для виконання земляних робіт, демонтажних робіт та копання котлованів, септиків, траншей. Ціна послуги гідромолота і екскаватора рахується від тривалості експлуатації техніки.

Рівне, вул. Курчатова, 18
Клесів Сарненського р-ну, вул. Чайковського, 32
Обговорення завантажується...
ОНОВЛЕННЯ КОМПАНІЙ
x