Оздоблювальні матеріали, роботи

Широкий асортимент оздоблювальних матеріалів представлений в будівельних та господарських магазинах міста Рівне. Якщо вам потрібно зробити стіни в квартирі чи будинку, то фахівці запропонують вам безліч варіантів від поклейки шпалер, нанесення декоративних штукатурок, фарбування стін до вкладання плитки та інше - все це і є оздоблювальні роботи. Якість обраних будівельних матеріалів відіграє вирішальну роль у ремонті, тому в гуртовнях будівельних матеріалів треба обирати лише якісні шпаклівки, сухі будівельні суміші, фарби, клеї та всі інструменти, що потрібні для покриття стін та стелі. Окрім стандартних матеріалів для оздоблення фахівці пропонують вироби із природного й штучного каменю, гіпсокартон, плівки, декоративну гіпсову ліпнину, натуральне та штучне дерево, керамічну плитку тощо.

Детальніше

Матеріали для декорування та оздоблення стін, стелі, фасаду і фундаменту будинку пропонує ПП Адела. Рідкі шпалери та декоративні штукатурки різних фактур та ефектів в широкому асортименті представлені в магазині Адела.

Рівне, вул. Петра Могили, 28, корпус 3
Прилуцьке Ківерцівського р-ну, вул. Ківерцівська, 97 г
Рівне, вул. Павлюченка, 16
  • Купуєте будинок – отримуєте поверх у подарунок.
  • Простора тераса, з якої видно озеро як на долоні.
  • Повністю налагоджена інфраструктура.
  • 5 хвилин до центру міста.

Представлений великий асотримент шпалер, плінтусів для стелі та підлоги, самоклеючої плівки, а також фарб та клею для всіх видів шпалер.

Рівне, вул. Соборна, 285 а

Оздоблення стін та стелі шпалерами, елементами внутрішнього декорування, карнизами, плінтусами. Широкий вибір клея, фарби для шпалер.

Рівне, вул. Р.Шухевича, 18 д
Обговорення завантажується...
ДІМ. ІНТЕР'ЄР
. . .
ОНОВЛЕННЯ КОМПАНІЙ
x