Медичні послуги, лікарі

Приватні лікарі та клініки, медичні інсультні та репродуктивні центри, медичні лабораторії та діагностичні центри Рівного надають кваліфіковану медичну допомогу у різних гахузях медицини. Отримувати безкоштовні чи платні медичні послуги – обирає сам пацієнт. Біорезонансна або комп'ютерна діагностика організму, УЗД – ультразвукова діагностика та аналізи – лабораторна діагностика організму – це основні способи дослідження стану пацієнта, що пропонують медичні заклади Рівного. Консультації лікарів, обстеження та лікування організму проводять реабілітаційні центри, дитячі лікарі-педіатри, вузькопрофільні спеціалісти, масажні салони, центри хірургії та косметології в Рівному та Рівненській області.

Детальніше

УЗД черевної порожнини, серця, нирок, судин, лімфовузлів та суглобів виконують досвідчені лікарі медичного центру Ваше здоров’я. Діагностику та лікування безпліддя у чоловіків та жінок проводить лікар гінеколог вищої категорії репродуктолог Корчак Ігор Ярославович.

Рівне, вул. Д.Галицького, 1, 1 пов.

Лікарі гінекологи Медичного центру надають послуги з діагностики, профілактики та лікування гінекологічних захворювань, сечостатевих інфекцій, що передаються статевим шляхом, надають консультації гінеколога та виконують медаборти.

Рівне, вул. В.Чорновола, 70
Рівне, вул. Воля, 5, 2 пов.

Діагностика та хірургічне лікування захворювань кишечника, лікування геморою, анальних тріщин та пухлин товстого кишечника і прямої кишки здійснюється досвідченим лікарем проктологом.

Рівне, вул. Драгоманова, 7

Записатися на прийом до лікаря-гінеколога, проктолога, дерматолога, косметолога, уролога, невролога, терапевта в медичний центр "Оксфорд медікал" можна в будь-який час на сайті  www.rivne.oxford-med.com.ua/ua/ або за телефонами 0362 404050 та 067 8404050. Лікарі нашого центру проводять консультації та лікування гінекологічних, урологічних, венеричних захворювань, хвороб прямої кишки, дерматиту та неврозів. Також у нас можна зробити УЗД органів та аналізи. Особливої уваги заслуговують процедури елос-омолодження та епіляція

Рівне, вул. С.Петлюри, 19

Приватний лікар проктолог допоможе в лікуванні геморою та інших хвороб кишечника. Видалення поліпів, папілом, хірургічне видалення геморою новітніми методами, без болю, кровотеч та рубців – це послуги приватного проктологічного кабінету.

Рівне, вул. Олександра Олеся, 13
Рівне, вул. Миколи Карнаухова, 31, 3 пов.

Серед послуг страхового брокера – розробка та підбір програм захисту для Вашого здоров’я: медичне страхування, страхування подорожуючих за кордон, захист здоров'я дітей, захист здоров'я спортсменів і дітей, які відвідують спортивні секції.

Рівне, вул. Пластова, 3
Рівне, вул. Княгиницького, 5 а

Серед послуг страхового брокера – розробка та підбір програм захисту для Вашого здоров’я: медичне страхування, страхування подорожуючих за кордон, захист здоров'я дітей, захист здоров'я спортсменів і дітей, які відвідують спортивні секції.

Рівне, вул. Пластова, 3
Обговорення завантажується...
МЕДИЦИНА
. . .
ОНОВЛЕННЯ КОМПАНІЙ
x