Автоперевезення пасажирські

Пасажирські перевезення автомобільним транспортом, комфортабельними автобусами та мікроавтобусами по Україні та в країни Європи пропонують компанії в м. Рівному та Рівненської області. Компанії з автоперевезень пропонують перевезення пасажирів на замовлення міжнародних поїздок та внутрішніми регулярними рейсами. Пропонуються індивідуальні, групові, екскурсійні перевезення, трансфери пасажирів до готелів, вокзалів та аеропортів, а також міжнародні автоперевезення. Можливо замовити мікроавтобуси для приватних, ділових та корпоративних поїздок, поїздки до баз відпочинку чи для обслуговування весіль.

Детальніше

Купити квиток до Пінська, Мінська, Чернівців, Рівного, а також переглянути розклад руху автобусів, маршрут руху, дізнатися відстань і вартість квитка можна зателефонувавши диспетчеру Корецьавтотранс.

Рівне, вул. Київська, 108 в

Пасажирські перевезення по Україні та за кордон комфортабельними автобусами єврокласу для екскурсій та подорожей по Україні та у всі Європейські країни, а також замовлення та оренда автобуса для турів вихідного дня та шопінг турів від туристичного агентства “5 зірок-Рівне”.

Рівне, вул. Соборна, 192, офіс 11а
  • Купуєте будинок – отримуєте поверх у подарунок.
  • Простора тераса, з якої видно озеро як на долоні.
  • Повністю налагоджена інфраструктура.
  • 5 хвилин до центру міста.

Обговорення завантажується...
ТРАНСПОРТ
ОНОВЛЕННЯ КОМПАНІЙ
x