Кабельно-провідникова продукція

Недооцінювати якість кабельно-провідникової продукції під час виконання електромонтажних робіт не варто. Від якості кабелю, проводу залежить на скільки довго прослужать електричні мережі, телефонний зв'язок, інтернет тощо. Тому якщо Вам необхідно купити провід, кабель ВВГ, автоматичні щитки, УЗО, електроавтоматику, кабельну фурнітуру звертайтесь в електрофірми, гуртовні електротоварів, де зможуть дати консультацію по типу ізоляції, призначенню кабелю, визначать його сферу застосування, що стане основним фактором встановлення ціни на кабельну продукцію.

Детальніше

Оптова та роздрібна торгівля електротоварами за низькими цінами. Продаж кабелю: силового, монтажного, мережевого, вогностійкого, провід СІП, з'єднувальні проводи, шнури та ін.

Рівне, вул. Старицького, 37 а

Електричний кабель та провід різних видів та торгових марок пропонує купити в Рівному фірма Три-В. Мідний та алюмінієвий кабель і провід по вигідній ціні зі складу та під замовлення для прокладання електропроводки в приватному будинку, квартирі та виробничих приміщеннях.

Рівне, вул. Курчатова, 16 а, 1 пов., к. 11
  • Купуєте будинок – отримуєте поверх у подарунок.
  • Простора тераса, з якої видно озеро як на долоні.
  • Повністю налагоджена інфраструктура.
  • 5 хвилин до центру міста.

Обговорення завантажується...
БУДІВНИЦТВО. БУДМАТЕРІАЛИ
. . .
ОНОВЛЕННЯ КОМПАНІЙ
x