Організація святкових заходів, весіль

Бажаєте, щоб Ваше свято було найкращим? Організація святкових заходів, весіль представлена агенціями м. Рівного та Рівненської області. Вам запропонують великий спектр послуг з організації різнопланових заходів будь-якого рівня і складності. Допоможуть в підготовці та проведенні весіль, ювілеїв, корпоративів, для святкувань дівич-вечорів та парубоцьких вечорів, дитячих свят. Також допоможуть в організації романтичних побачень і організації святкувань на відкриті нових фірм, підприємств.

Детальніше

Банкетне меню на весілля, день народження, новий рік та інші святкові заходи допоможе скласти адміністратор кафе “Гостинний двір” та запропонує весільний зал на 40 або 140 місць, якісне обслуговування та помірні ціни.

Рівне, вул. Курчатова, 29

Кафе Рівного для святкування дня народження, проведення тематичних вечірок та корпоративів. Банкетна зала .

Рівне, вул. Коперника, 9
  • діти від 3-х місяців до 18 років
  • групи від 4-х до 8-ми дітей
  • унікальні навчальні матеріали
  • підготовка до міжнародного іспиту Cambridge ESOL
  • перше безкоштовне заняття

Запрошуємо на святкування: урочистих подій, корпоративних вечірок, випускних, днів народжень, зустрічей. Надаємо консультації з приводу проведення банкетів за телефоном

Рівне, вул. С.Крушельницької, 32 б

Кафе-шинок "Рівень" пропонуємо відсвяткувати ваші важливі події, дні народження, корпоративи, ювілеї в затишній атмосфері, приємній та веселій компанії.

Рівне, вул. 16 Липня, 61
Рівне, вул. Ювілейна, 13

Кафе Рівного для святкування дня народження, проведення тематичних вечірок та корпоративів. Банкетна зала .

Рівне, вул. Коперника, 9
Обговорення завантажується...
ОНОВЛЕННЯ КОМПАНІЙ
x