Шпалери

Купити шпалери українських або закордонних виробників для оновлення інтер'єру будинку, квартири, офісу. Фотошпалери з будь-яким зображенням під замовлення. Магазини м. Рівного та Рівненської області пропонують широкий вибір шпалерної продукції: акрилові, флізелінові, паперові, вінілові, бамбукові та коркові шпалери, а також сучасні вогнетривкі склотканинні шпалери. Замовити шпалери в Рівне за низькою ціною, можливо з доставкою по Рівненській області. Підбір, прорахунок необхідної кількості шпалер, а також підбір клею для поклейки всіх видів шпалер

Детальніше

Пропонуємо широкий асортимент рідких шпалер, фотошпалер, вінілових, акрилових та текстильних шпалер вітчизняних та закордонних виробників.

Рівне, вул. Соборна, 285 а

Спеціалізується на реалізації високоякісних шпалер відомих виробників: “York”, “Limonta”, “Marburg”, “KT Exclusive” та “Gran Deco”, а також завжди в найвності супутні товари: клей для шпалер, карнізи, плінтуси.

Рівне, вул. Гагаріна, 26

Продаж якісних шпалер паперових, вінілових, текстильних та фотошпалер, за допомогою яких можливо різноманітнити інтер'єр квартири та будинку.

Рівне, вул. Р.Шухевича, 18 д
Обговорення завантажується...
ДІМ. ІНТЕР'ЄР
ОНОВЛЕННЯ КОМПАНІЙ
x