Басів схил, центр продажу Дікергофф Україна (Волинь-Цемент) - якісний цемент від виробника
 

ОСВІТА БЕЗ КОРДОНІВ, ПРОЕКТ

Адреса: 33028, Рівне, вул. Соборна, 65, офіс 13
Телефон: +380 (362) 434834
тел. моб.: +380 (98) 4776004
Веб-сторінка: www.proekt-obk.com
Ключові слова:
Навчання вища освіта в Польщі за кордоном, в Європі, для українців, бакалавр, магістратура, ознайомчі візити, європейська освіта, ВНЗ університети Польщі, Варшави, курси польської мови

Освіта без кордонів, проект

   Наші головні переваги:
 • Вступ в Україні
 • Відсутність ЗНО
 • Комплексний супровід протягом 1-го року навчання
 • Оформлення всього пакету документів на вступ
 • Широкий вибір спеціальностей
 • Дотупна вартість
 • Практика в країнах ЄС
 • Європейський диплом
 • Ознайомчі візити

   Проект "Освіта без кордонів" представляє в Україні найпрестижніші польські ВНЗ та має повноваження проводити інформаційну та вступну кампанію від їх імені з правами приймальної комісії. Вся процедура вступу відбувається в Україні.
   Проект "Освіта без кордонів" запрошує на навчання:
 • випускників шкіл (отримання першої вищої освіти, “бакалавр”)
 • студентів з дипломами бакалавра, спеціаліста (отримання овітнього рівня “магістр”)
 • бажаючих отримати другу вищу освіту
   Ми вже 8 років на ринку України і маємо сотні чудових історій успіху наших студентів.

ПОКРОКОВА ПРОЦЕДУРА ВСТУПУ:
1. Заповніть на сайті анкету абітурієнта.
2. Отримайте консультацію щодо вибору ВНЗ, напрямку, спеціальності, процесу вступу, навчання, порядку оплат та проживання.
3. Оберіть ВНЗ, напрямок, спеціальність.
4. Пройдіть кваліфікаційну співбесіду в одному з наших офісів.
5. Надайте необхідний пакет документів та укладіть договір із Проектом “Освіта без кордонів”
6. Отримайте підтвердження про зарахування студентом до обраного ВНЗ.

   На сьогоднішній день польські ВНЗ можуть запропонувати найширший вибір спеціальностей, напрямів та програм — технічні, медичні,економічні, гуманітарні, бізнес та фінанси і багато іншого. Польща є активним учасником Болонського процесу. Вартість навчання у вищому навчальному закладі Польщі суттєво нижча, ніж в інших європейських країнах. Абітурієнти мають можливість обирати між державними та приватними навчальними закладами. Для вступу необхідно мати, в першу чергу, Атестат про середню овіту. Правила вступу кожен ВУЗ визначає для своїх студентів самостійно, виставляючи ті чи інші вимоги.
   Система освіти в Польщі діє відповідно до норм загальноєвропейської схеми (ECTS) та відповідає Міжнародним нормам класифікації освіти (ISCED). По закінченню навчання Ви отримаєте європейський диплом (а не диплом “європейського зразка”), який визнається та дає змогу працювати у більшості країн світу, в тому числі в Україні (між Україною та Польщею підписана угода про спільне визнання дипломів).

Навчання в Польщі, навчальні заклади в Польщі, європейські ВУЗи

   Проект “Освіта без кордонів” пропонує для потенційних абітурієнтів та усіх бажаючих програми вивчення польської мови та адаптації.
   Заняття проходять в лінгвістичних клубах у всіх офісах Проекту по Україні та у мовних школах, які проводяться в Україні та Польщі. Набір на курси проводиться у всіх представництвах по Україні, заняття проводять полоністи-професіонали.
   Курс вивчення польської мови у лінгвістичних клубах проходить із урахуванням рівня володіння цією мовою до початку занять, є набір у групи із початковим та середнім рівнем.
   Термін навчання — 6 місяців. Група — 6-8 чоловік.
   Учасники проекту "Мовна школа" мають можливість отримати:
 • Мовну підготовку з польської мови — інтенсивний курс тривалістю 84 години, викладачі запрошені з Республіки Польща, носії мови. Групи до 10-ти осіб. По закінченню видаються сертифікати.
 • Цикл 2-годинних тренінгів та семінарів, спрямованих на розкриття та формування комунікативних, лідерських навичок від кращих фахівців цієї сфери.
 • Лекційний курс, спрямований на успішну психологічну та культурну адаптацію українських студентів під час початкового періоду перебування на навчанні за кордоном.
 • Зустрічі зі студетами та випускниками партнерських ВНЗ проекту “Освіта без кордонів”
 • Можливість добре відпочити, оздоровитись та познайомитись зі своїми майбутніми однокурсниками та одногрупниками
 • Екскурсійну програму вихідного дня історичними місцями.
   Учасники проекту, як правило, мешкають в 2- та 3-місних номерах санаторію (бази відпочинку) та отримують повноцінне харчування. Дата проведення Школи визначається по мірі збору групи.
   Проект "Easy Start" - підготовчий курс з математики до навчання в польських ВНЗ. В рамках проекту учасники зможуть опанувати обраний предмет (математика) на рівні, що адаптований до вимог польської системи вищої освіти, засвоїти термінологію польською мовою. Підготовчий курс розрахований на 100 академічних годин (3-4 місяці). Мова курсу — польська (додаються словники).

Підготовчі курси, ознайомчі візити в Польщу

   Проект “Освіта без кордонів” запрошує Вас до участі у освітніх ознайомчих візитах — це короткотривала подорож до країни, в якій планує навчатися абітурієнт, з метою ознайомлення з пропозиціями ВНЗ. Під час освітніх візитів учасники матимуть можливість особисто спілкуватися з представниками ВНЗ, студентами, тощо. В ООВ можуть брати участь учні 9-11 класів, абітурієнти, їх батьки та опікуни. Під час 3-4 денного ООВ учасники відвідують головні садиби та студентські містечка партнерських ВНЗ у Польщі, ознайомляться з інфраструктурою ВНЗ, з основними напрямками та спеціальностями, можливостями отримання стипендій та загальною процедурою вступу.
   На сьогодні розроблено кілька маршрутів ООВ, куди входять різні міста Польщі, де знаходяться ВНЗ-партнери.

Звертайтеся за адресою:
33028, Рівне, вул. Соборна, 65, офіс 13
тел. (362) 43-48-34
тел. моб. (98) 477-60-04
E-mail: proekt.obk@gmail.com
http://www.proekt-obk.com