Басів схил, центр продажу Житловий комплекс Апельсин
 

НБК ГРУП, КОМПАНІЯ

Адреса: 33010, Рівне, вул. Павлюченка, 16
тел. моб.: +380 (68) 4400101
тел. моб.: +380 (68) 4400102
тел. моб.: +380 (63) 8456663
Веб-сторінка: www.nbk.in.ua
Ключові слова:
Машинна штукатурка стін, стяжка підлоги ціна, штукатурні роботи Рівне, штукатурна станція, поштукатурити будинок, штукатурка стін штуком, штукатурка стін по маяках, залити підлогу, цементно-піщана стяжка підлоги, гіпсова штукатурка стін машинним методом

NBK Group, НБК груп Рівне, штукатурні роботи

  Компанія "НБК груп" працює на ринку будівельних робіт з 2013року. Основним напрямком діяльності є надання послуги по влаштуванню стяжки підлоги та штукатурки стін машинним способом під-ключ. Ціни на штукатурні роботи в Україні мають різний діапазон, тому що основним ціноутворюючим фактором на штукатурку об'єкта є якість матеріалів та спосіб виконання. Досвідчені будівельники до етапу внутрішнього оздоблення стін будівлі - чи то поклейка шпалер, фарбування стін, укладка плитки, спочатку виконують штукатурку стін та стелі. Сьогодні будівельна компанія NBK Group пропонує сучасний та дешевий спосіб оздоблення стін та стелі з ідеальною якістю - машинна штукатурка, що виконується за допомогою штукатурної станції. Основною відмінністю таких робіт є: якість і довговічність, висока продуктивність і малі трудові затрати, економія коштів і часу замовника. Всі роботи виконуються з використанням нових інноваційних технологій в будівництві.
  Завдяки багаторічному досвіду спеціалісти компанії знають та дають вичерпну відповідь на такі запитання клієнтів як:
  • як робиться штукатурка стін по маяках?
  • які витрати цементу на стяжку підлоги?
  • як лягатиме штукатурка на стіни з газоблоків чи цегли?
  • які штукатурні суміші потрібно використовувати для газобетону, бетону та інших основ?
  • як штукатурити стару стелю?
  • що таке декоративна штукатурка стін та стелі?

  Будівельники NBK виконують цементно-піщану стяжку підлоги, що підходить для будь-яких житлових будинків, складських, офісних приміщень. Основні переваги — рівна та гладка поверхня для подальшого оздоблення. Спеціалісти компанії роблять стяжку підлоги, стяжку під покрівлю, стяжку під будівництво чи реконструкцію басейна застосовуючи армоване фіброволокно та сучасні затиральні машини для відсутності тріщин, та щоб забезпечити довгий термін служби покриття без додаткового ремонту.

Зробити стяжку підлого Рівне, залити пол, цементна стяжка ціна, пориста стяжка

  Одна з надійних видів стяжок від "НВК груп" це напівсуха цементно-піщана стяжка підлоги, що має пористу структуру та підвищує тепло- і звукоізоляційні властивості. Завдяки мінімальній кількості води така підлога не дає усадки та деформації, немає тріщин та ударостійка. Для такої поверхні не потрібно заздалегідь робити гідроізоляцію, томущо напів суха стяжка не протікає. Цей метод стяжки підходить для будь-якого покриття підлоги, навіть для встановлення системи "Тепла підлога". Величезна перевага при влаштуванні цементно-піщаної напівсухої стяжки є чистота при виконанні на будівельному об'єкті, адже готова суміш на об'єкт подається спеціальним обладнанням, розчин замішується не в приміщені, що дає можливість обійтись без пилу та бруду.

Штукатурка стін Рівне, поштукатурити хату будинок, машинна гіпсова штукатурка

  Підприємство "НБК груп" також професійно виконують штукатурення стін, стелі під будь-яке призначення. Гіпсова штукатурка стін машинним методом наноситься на всі тверді поверхні, тому компанія робить:
  • штукатурення цегельних стін
  • штукатурення бетонної поверхні
  • штукатурення стін з піноблоків та інших будівельних матеріалів.

  Саме машинний метод штукатурки стін та стелі в три рази швидший ніж ручний. Поверхні завжди виходять гладкими, без дефектів що дає можливість мінімізувати кількість шарів шпаклівки
  Будівельні послуги по влаштуванню стяжки підлоги, оштукатурення стін та стелі компанія "NBK Group" виконує як в багатоквартирних будинках (підрядні послуги штукатурення, стяжка для новобудов) так і в приватних будинках, котеджах, квартирах, промислових об'єктах, комерційних приміщеннях тощо.

NBK Group
Рівне, вул. Павлюченка 16
+38 (068) 440 01 01
+38 (068) 440 01 02
+38 (063) 845 66 63
www.nbk.in.ua
www.vk.com/nbk.rivne