Басів схил, центр продажу Житловий комплекс Апельсин
 

МАЛА ШВЕЙЦАРІЯ, КОТЕДЖНЕ МІСТЕЧКО

Адреса: 35307, Обарів Рівненського р-ну
тел. моб.: +380 (97) 1888999
Веб-сторінка: www.sswiss.com.ua
Ключові слова:
Новострой купити квартиру, новобудови Рівне, будинок котедж за містом, нерухомість Рівне, тан хаус Обарів, двоповерхові квартири, двохрівненві квартири, нові квартири, квартира покращеного планування


  Ринок нерухомості в Рівненській області стрімко розвивається, особливо стало хорошою альтернативою квартири, танхауси, котеджи, в передмісті Рівного. Котеджне містечко Мала Швейцарія - це новий унікальний проект в передмісті Рівного, який знаходиться на відстані в 1,5 км від луцького кільця, зупинка Обарів. Що запезпечує всі переваги заміського життя зберігаючи переваги проживання в місті. Котеджне містечко Мала Швейцарія поєднує в собі сучасні та ефективні перевірені часом технології будівництва, при цьому Мала Швейцарія розташована в безпосередній близькості до природи. Ексклюзивна архітектура, близькість до м.Рівне, висока якість будівництва - ось що робить цей котеджне містечко одним з найпривабливіших пропозицій нерухомості в регіоні.

Мала Швейцарія, продаж котеджів, котедж за містом

  Ціни на нерухомість в передмісті Рівне помітно нижче, ніж в межах міста, екологія краще, а інфраструктура чудово розвинута. Поруч знаходяться зупинки громадського транспорту 2 хв. (Тролейбус, маршрутні таксі). На територіі Котеджного містечка заплановано будівництво комерційних площ (Продуктовий магазин, аптека,перукарня і т.ін) В доступності 4 км знаходиться ТРЦ Екватор, ТЦ Метро, будівельний гіпермаркет Епіцентр. На відстані в 1 км знаходиться озеро з облаштованими місцями для відпочинку. Саме тому хто планує купити котедж за містом,   Проекти таунхаусів відповідають високим естетичним вимогам.

Продаж танхаус, новобудова, купити квартиру, новострой

  Заплановано будівництво на 242 таунхауса, перевагою двохповерхових котеджів є вибір площі на будь-який смак. Від 73 кв.м - і до 170 кв.м., а також земельна ділянка, або власне паркомісце.

Площа квартир:
Таун Хаус - 73 кв.м
Таун Хаус - 94 кв.м
Таун Хаус - 110 кв.м

Таун Хаус - 128 кв.м
Таун Хаус - 155 кв.м
Таун Хаус - 170 кв.м

  Здача в експлуатацію новобудови - 2017 год 3 квартал
  На даному етапі будівництва лишається актуальною ціна від 7500 грн/кв.м та є можливість оформлення безвідсоткового розтермінування, строком до 18 місяців.
  На території для майбутніх мешканців містечка буде упорядкована:
• прогулянкова зона;
• майданчики для дітей;
• паркова зона відпочинку;
• цілодобова охорона закрита територія.

Забудовник FD Group
с.Городок зупинка Обарів
097 1 888 999
ms0971888999@gmail.com
www.sswiss.com.ua

Адреса Житлового коплексу "Мала Швейцарія"
Рівненська область
Луцьке кільце
вул. Масив Мала Швейцарія
097 1 888 999