Житловий комплекс Апельсин Басів схил, центр продажу
 

ЛАМІНАТ & ПАРКЕТ, МАГАЗИН

Адреса: 33024, Рівне, вул. Олега Ольжича, 37
Телефон: +380 (362) 435907
тел. моб.: +380 (93) 0808177
Ключові слова:
Ламінат, паркет, ламінована підлога, паркетна дошка, масивна дошка, масив, коркова підлога, терасна дошка

Ламінат та паркет, магазин

33024, Рівне, вул. Олега Ольжича, 37
тел: +380 (362) 43 59 07
тел.моб.: +380 (93) 0808 177
e-mail: laminat.parket.rv.@ukr.net

   ЛАМІНАТ ТА ПАРКЕТ, спеціалізований магазин, який допоможе Вам здійснити всі Ваші бажання. Асортимент ламінату та паркету, пропонований в магазині, дуже широкий.

   Імітація натуральних матеріалів або сміливі забарвлення? Споживач може підібрати і паркет, і ламінат, керуючись лише власними уподобаннями.

Ламінована підлога, паркетна дошка, масивна дошка, коркова підлога, терасна дошка

   Ламіновані підлоги поєднуються з різними породами дерева і каменем. Їх поверхня не тільки виглядає як оригінальна дерев'яна підлога, вона також і відчувається. Переваги ламінату це простота в укладанні і подальшому догляді; стійкість до потрапляння ультрафіолетових променів; екологічність; зносостійкість, термостійкість, міцність.

   Паркетна дошка найпоширеніше дерев'яне підлогове покриття. Таким воно є завдяки поєднанню ціни, якості і просто неперевершеною зовнішньої краси. Кожен сегмент дошки перпендикулярно розташований по відношенню один до одного, для того, щоб надати механічної стійкості та стійкості до перепадів температури і вологи.

   Масивна дошка - цілісна деревина. По суті, це та ж плашка штучного паркету, але значно більшого розміру. Переваги масивної дошки - натуральність, довговічність, відмінні тепло, та звукоізоляційні властивості. Шляхетна деревина тепла на дотик і по такій підлозі приємно ходити. Деревина ізолює шум і утримує тепло в приміщенні.

   Коркові підлоги можуть бути двох типів: клейові, і укладаються плаваючим способом. Пробка має теплопровідність, поглинає електростатичні поля, непроникна для багатьох рідин (володіє високою стійкістю до вологи), не схильна до гниття і, природно стійка до комах, має неповторний вид, приємна на дотик.

   Терасна дошка - практичний матеріал для влаштування відкритих майданчиків. Настил з терасної дошки схожий за будовою з масивною дошкою покладеної на лаги. Основна відмінність її стійкість до впливу температурних і вологих перепадів, прямих сонячних променів у будь-який час року.

Ламінована підлога, паркетна дошка, масивна дошка, коркова підлога, терасна дошка

Магазин "Ламінат та паркет" пропонує:

Ламінат: Quick-step, Egger, Parador, Tarkett, Balterio, Classen, Kaindl, Sinteros, Laurention, КЗМ.
Паркетна дошка: Parador, Tarkett, Upofloor, Polarwood, Befag, Esta-Parket, Barlinek, Diana-Forest.
Масивна дошка: Parador, Ribadao, Prem, Stepon.
Коркова підлога: Granorte, HARO.
Терасна дошка: Vetedy, Ribadao
Аксесуари: Neuhofer, Quick-step, Tarkett, Dolken.

   Ми пропонуємо продукцію тільки гарної якості, що відповідає вимогам Держстандартові і міжнародним стандартам.    Асортимент продукції постійно оновлюється, що забезпечує будь-яку потребу замовників.

Чекаємо Вас:
Пн-Пн.: 10:00 -19:00
Сб.: 10:00 -18:00
Неділя : 10:00-17:00