Басів схил, центр продажу Житловий комплекс Апельсин
 

КУПІДОН, ІНТИМ-БУТІК

Адреса: 33028, Рівне, вул. В.Чорновола, 10 (павільйон 7)
E-Mail: i-m-d@ukr.net
Рубрики:
Ключові слова:
Секс-шопи, сексуальні подарунки, інтимні товари, секс-іграшки, еротична білизна, сексуальні подарунки, вібратори, парфуми з феромонами, косметика, сувеніри, подарунок, презервативи, інтимні товари, секс-іграшки

Купідон, інтим-бутік, секс-шоп

33028, м. Рівне
вул. В.Чорновола 10, павільон № 7
E-mail: i-m-d@ukr.net
Пн.-Пт. – 10-19, Суб. 10-18
неділя - вихідний

Вітаємо Вас в інтим-бутіку "Купідон"!

     Вже протягом одинадцяти років ми реалізуємо іграшки для дорослих та еротичну білизну від світових лідерів сексуальної індустрії і зарекомендували себе як фірма, що цінує своїх покупців і поважає їх особисту думку. Більше 30 тисяч чоловік вже віддали перевагу нашому секс-шопу, багато з них стали нашими постійними клієнтами, що ми дуже цінуємо.

МИ ПРОПОНУЄМО:
більше 650 найменувань товарів
щотижневе поповнення новинками
помірні ціни
Купідон, інтим-бутік, секс-шоп

     В наш час товари секс-індустрії перестали бути тільки атрибутами порнофільмів і вважатись чимось непристойним. Вони стали приємним додатком до сексуальних відносин, відкривають світ нових вражень і допомагають урізноманітнити інтимне життя.
     Якщо Ви хочете зробити близькій людині по-справжньому достойний і незабутній подарунок, то кваліфіковані консультанти нашого секс-магазину допоможуть підібрати для нього чи для неї дещо особливе.

Купідон, інтим-бутік, секс-шоп
Інтим-бутік "Купідон" внесе яскраві фарби у Ваше сексуальне життя, подарує Вам неземне задоволення і допоможе втілити найсміливіші фантазії!