Басів схил, центр продажу Житловий комплекс Апельсин
 

КОЛИВАНЬ, КОМПЛЕКС

Адреса: 35311, Клевань Рівненського р-ну, вул. Б.Хмельницького, 41 а
тел. моб.: +380 (67) 3621881
тел. моб.: +380 (67) 3628957
Ключові слова:
Ресторан Рівне, кафе Рівне відгуки, Клевань, ресторани Рівне для весілля, готелі рівного недорого, де поїсти в Рівне, Луцьк, подорж Тунель кохання, банний комплекс, російська баня, хамам, фінська сауна, парна, баня з басейном, турецька баня, сауни ціни, корпоратив, новорічний корпоратив кафе

КОЛИВАНЬ ресторан, кафе, святкування весілля

  Рівненська область відрізняється надзвичайною природною красою та гостинністю. Де в оточені густим лісом, знаходиться стародавнє місто Клевань. Найбільшу популярність за останні роки це туристичне місто здобуло завдяки природній пам'ятці «Тунель кохання». Завітавши в це мальовниче місто яке у 2016 році визнано переможцем у всеукраїнському конкурсі «Неймовірні села України-2016» Ви можете відвідати оздоровчо-розважальний комплекс "Коливань".
  Ресторан "Коливань" розташований на автомагістралі Рівне-Луцьк в самому центрі Клеваня.
  Ресторанний комплекс «Коливань» - це заклад з ідеальним сервісом і різноманітною кухнею. Комплекс включає в себе три головних складових відмінного ресторану: вишукана кухня, затишний інтер'єр, доброзичливе і уважне обслуговування.
  Для госткей закладу працює:
  - зал ресторану на 100 чол
  - великий бенкетний зал на 250-280 чол
  - VIP-зал на 30 чол

  - банний коплекс: російська баня, фінська сауна, турецький хамам
  - спортивний та тренажерний зал
  - 4 готельні номери

КОЛИВАНЬ сімейний відпочинок, весілля, тунель кохання, весільний зал

  Вам потрібно святкування весілля, святкування день народження, святкування корпоративів? Тоді Вам до нас. Наш персонал з радістю запропонує Вам бенкетне меню як з традиційних українських так і з вишуканих європейських страв.
  Вам потрібно провести бенкет, виїздну церемонїю, святкування ювілею? Комплекс Коливань в Клевані стане ідеальним рішенням для свята на виїзді. Гостям ресторану не потрібно буде хвилюватися ні про їжу, ні про нічліг, ні про розваги для своїх гостей. Ми з радістю пропонуємо розміщення клієнтів, на другому поверсі закладу функціонує готельний номер стандарт, готельний номер сімейний.

КОЛИВАНЬ банний комплекс, сауни, хамам, російська баня, фінська парна, сауна

  Хороший спосіб розслабитися і забути про важкі будні - організувати для себе і своєї сім'ї відпочинок в Клевані на вихідні в комплексі Коливань. Відвідавши "Тунель кохання" та Клеванський замок князя Михайла Чорторийського ви зможете відновити організм і зняти втому в банному комплексі Коливань. На вас чекє російська баня на 8 чоловік з басейном та кімнатою для відпочинку. Також ви можете насолодитись східним релаксом в турецькій бані або поніжитись в фінській сауні.

КОЛИВАНЬ, КОМПЛЕКС
смт. Клевань
вул. Б.Хмельницького, 41 а
Рівненської обл.
тел. моб. (067) 362 1881
тел. моб. (067) 362 8957