Житловий комплекс Апельсин Басів схил, центр продажу
 

ІВАНО-ДОЛИНСЬКИЙ СПЕЦКАР'ЄР, ПАТ

Адреса: 35042, Базальтове Костопільського р-ну
тел/факс: +380 (3657) 65516
Телефон: +380 (3657) 22845
Телефон: +380 (3657) 22262
Веб-сторінка: www.bazalt-karyer.pat.ua
Ключові слова:
Кар'єри Рівненської області, щебінь, базальт, бруківка, крихта, формак, блоки, відсів, бутовий камінь, Костопіль, щебзаводи, облицювальний камінь, ландшафтний камінь

ІВАНО-ДОЛИНСЬКИЙ СПЕЦКАР’ЄР, ПАТ

   ПАТ "Івано-Долинський спецкар`єр" - одне з найбільших у регіоні спеціалізованих підприємств по видобутку, переробці і виготовленню із базальтів нерудних будівельних матеріалів, зокрема високоякісного щебеню різних фракцій, крихти базальтової, висівок із базальту, бута для улаштування фундаментів, формаку, бруківки, та інших видів продукції для будівництва і благоустрою прилеглої до будівель території.
   Вся продукція підприємства відповідає державним стандартам і технічним умовам на її виготовлення, має набагато нижчий рівень радіації від допустимого рівня згідно РБН.
   Підприємство є постачальником базальтової сировини для більшості каменеливарних виробництв України, а також для багатьох підприємств Росії, країн Прибалтики, Польщі, Німеччини.
   Здійснює реалізацію і постачання продукції як централізовано, так і самовивозом.
   Підприємство виготовляє будівельні матеріали із унікального будівельного матеріалу, гірської породи вулканічного походження базальту, якому властиві:
  • висока морозостійкість (практично не реагує на різкі перепади температур);
  • міцність і довговічність;
  • стійкість до впливу хімічно – агресивного середовища;
  • найнижчий рівень радіоактивності в порівнянні з іншими гірськими породами;
  • високі тепло та звукоізоляційні властивості;
  • прекрасний естентичний вигляд.

Щебінь базальтовий, відсів, крихта, формак, блоки

Івано-Долинський спецкар`єр пропонує:

  • Щебінь:  фракції  5-20мм,  20-40мм, 40-70мм, 70-120 мм, 100-150 мм, 80-120 мм отриманий  дробленням  базальтів  скельної  відмінності,  який  відповідає  ДСТУ  БВ. 2.7.-75-98,  ГОСТ 8269.0-97
  • Бутовий камінь - куски базальту розміром від 150 до 500 мм (за погодженням сторін допускається від 70 до 1000 мм) отримані в результаті дроблення базальтів скельної відмінності, який відповідає ОСТ 21 – 73 – 87.
  • Камінь природний. Блоки необроблені - (базальтові  стовпчики) колоті  куски  базальтових  “стовпів”,  видобуті  із  масиву базальтів стовпчатої відмінності, які відповідають вимогам ДСТУ БЕN 1467:2007.
  • Крихта неокатана базальтова фракції: 3-8мм, 8-12 мм, отримана дробленням кусків базальту розміром 40-70 мм, 70-120 мм, яка  відповідає  вимогам ТУ У 14.2-05471862-001:2007.
  • Відходи від крихти – відходи, отримані в результаті розсіву крихти неокругленої базальтової на грохотах. Містить часточки базальту фракції 0-3 мм.
  • Відсів – відходи, отримані  в результаті розсіву щебеню на грохотах. Являє собою суміш вскришних порід і подрібнених часточок базальту. Відповідає вимогам ДСТУ Б В.2.7-210:2009.
  • Сировина із гірничих порід для штапельного волокна – дроблені куски свіжого базальту у вигляді щебеню різних фракцій. За погодженням із споживачем  допускається  поставка  у  вигляді  кусків  каменю  розміром  від  100  до  400  мм, або щебеню від 60 до180 мм. Відповідає  вимогам  ТУ У 88023.022-96
  • Сировина  базальтова  для  виготовлення  бруківки - колоті куски базальтових “стовпів”, об’ємом від 0,1м3  і  більші, видобуті із масиву базальтів стовпчатої  відмінності, розбиті тріщинами різних напрямків і величини.
  • Сировина базальтова  - дроблені куски свіжого базальту розміром від 100 до 400 мм, отримані під час виколювання ручним  способом шашки базальтової. 
  • Бруківка із природного каменю для мостіння вулиць – невеликого розміру блок для мостіння із природного каменю робочих розмірів від 50 мм до 300 мм, жодний плановий розмір якого, як правило, не перевищує товщину більше ніж удвічі. Мінімальна номінальна товщина становить 50 мм, яка  відповідає  вимогам  ДСТУ  БЕN 1342:2007.
  • Формак -  куски  каменю  прямокутної  форми,  виколоті  вручну  із свіжих  базальтів стовпчатої  відмінності. Лінійні  розміри  приблизно 20 х 20 х 30 см.

Бруківка базальтова ручної роботи, ландшафтний камінь

   На Івано – Долинському родовищі базальти представлені двома різновидами. Це стовпчаста окремість базальтів і скельний базальт. Скельний базальт складає близько 95% від загального об’єму розвіданих і затверджених до видобутку запасів і, лише 5% припадає на долю базальтових «стовпів».
   Хімічний склад базальтів родовища, %:
Базальти родовища характеризуються стабільним хімічним складом за вмістом основних компонентів і мають суттєві переваги перед аналогічними родовищами базальтів.
   Фізико – механічні властивості корисної копалини.
Зразки базальтів родовища витримують 50 циклів заморожування та відтаювання у воді без видимих ознак руйнування. Втрата у масі після заморожування відсутня.
   Характеристика декоративності сировини.
В декоративному відношенні базальти Івано – Долинського родовища представлені одним ахроматичним різновидом і характеризуються в полірованій фактурі обробки чорним та чорно – смолянистим кольором основного фону, який складає приблизно 95-97% оцінюваної поверхні (2-га ступінь світлоти).
   Чорний колір основного фону носить рівномірний характер, має ІІІ категорію світлоти і ІІ ступінь світлоти (світлота 5,7-9,0%).
   Базальт Івано – Долинського родовища має IV категорію насиченості (0,1) з ледь помітним «Холодним» темно – зеленим тоном кольору. Приємний чорно – зелений фон, розмитість та багатотонність і в той же час малочисельність загального малюнку при розрізанні базальтів у трьох взаємно перпендикулярних напрямках є позитивною ознакою базальтів родовища.
   По декоративності малюнка базальти Івано – Долинського родовища мають І категорію малюнка, ІІ категорію структури та 0-ву просвічуваність (ІІІ категорія просвічуваності). Здатність добре поліруватися, що відповідає І категорії поліруємості, вигідно вирізняє базальти Івано – Долинського родовища серед інших гірських порід чорного кольору.

   ПАТ "Івано – Долинський спецкар’єр" це підприємство, яке не лише зорієнтоване на сучасний ринок, але й націлене в майбутнє. Продукція підприємства має перевагу вже тому, що виготовляється з цінного природного матеріалу, вона завжди високої якості.

35042, Базальтове Костопільського р-ну
Рівненської обл.
тел. (3657) 2-28-45
тел. (3657) 2-22-62
тел/факс (3657) 6-55-16
E-mail: comercial-bazalt@ukr.net
http://www.bazalt-karyer.pat.ua