Man Neoplan, офіційний дилер в Україні Дікергофф Україна (Волинь-Цемент)
 

ГРАНІТ-БАЗАЛЬТ, ТОВ

Адреса: 35000, Костопіль, вул. Гвардійська, 7
Телефон: +380 (3657) 24398
тел. моб.: +380 (96) 5149554
тел. моб.: +380 (97) 9828664
E-Mail: vilha@mail.ru
Веб-сторінка: goldenpages.rv.ua/granitbazalt
Ключові слова:
Базальтовий кар'єр, пам'ятники, бруківка, блоки габро, базальтові, натуральний камінь, вироби з натурального каменю, брущатка, плитка, облицювальна плита, плити змощування, колена бруківка

ТОВ “СЕЛАДОН РОСЬ” - бруківка

    Основними видами діяльності “Селадон Рось” є видобуток блоків габро, базальту та виробництва виробів з натурального каменю. Підприємство має власний кар'єр.

БЛОКИ ГАБРО ТА БАЗАЛЬТОВІ:
    Габро — це чорний натуральний камінь (граніт), який традиційно використовується для виготовлення ритуальних пам'ятників, також з габро виготовляються будівельні вироби (облицювальна плита, плити змощування, колена бруківка, бордюри, бруківка). Таким чином кондиційні блоки є сировиною для виготовлення готової продукції.
    Камінь габро та базальт використовують у виробництві:
• сходи з граніту та базальту
виготовлення екстер'єрів
облицювання фасадів базальтом
облицювання басейнів
укладка базальтової та грантіної бруківки
облицювання цоколів базальтом та габро
облицювання фасадів
монтаж підлоги тощо

     ТОВ “Селадон Рось” пропонує блоки габро та базальт різних розмірів для широкого спектру використання в будівельній галузі.

БРУКІВКА З ПРИРОДНЬОГО КАМЕНЮ:
    “Селадон Рось” виготовляє бруківку з натурального каменю габро та базальту. За допомогою гранітної бруківки можна швидко створити незвичайне і дуже красиве дорожнє покриття. Офіси, будівлі і котеджі, територія навкруги яких вимощена бруківкою, набувають європейського вигляду. Базальтова бруківка має властивість протистояти температурним циклам, осіданнням і витримує великі ударні навантаження і вібрації.
    Підприємство пропонує великий вибір бруківки з природного каменю: пиляну, бучардовану, різних форм. Дотримання технологій.

Пам'ятники ТОВ “Селадон Рось”

     ПАМ'ЯТНИКИ: з граніту та габро різних форм, під замовлення, меморіальні комлекси, столи, огорожі, лавки, вази, балясини.

35000, Костопіль Рівненської обл.
вул. Гвардійська, 7
тел. (3657) 2-43-98
тел. моб. (96) 514-95-54