FITNESS CITY CLUB, ФІТНЕС-ЦЕНТР
Рівне, вул. Словацького, 4/6, 5 пов.
Пропонуємо
Дивіться також
Дитячий, антицелюлітний, медовий масаж, масаж спини, голови, шиї
Готельно-ресторанний комплекс Melrose запрошує відпочити та скористатися spa-салоном

СПОРТИВНИЙ КЛУБ FITNESS CITY CLUB ПРОПОНУЄ ВЕСЬ КОМПЛЕКС ПОСЛУГ ДЛЯ ТРЕНУВАННЯ.

Спортивний комплекс Fitness City Club розміщений в самому центрі Рівного на площі понад 1000 кв.м. Спортклуб запрошує всіх з користю та цікаво провести час, укріпити здоров'я та покращити зовнішній вигляд.

Fitness City Club – це сучасний спортивний клуб, який пропонує клієнтам:

  • тренування в тренажерному залі
  • групові заняття з фітнесу
  • персональні заняття з тренером
  • персональні програми з тренування та харчування
  • заняття ХаТха йога та оздоровлення хребта

ТРЕНАЖЕРНИЙ ЗАЛ

Тренажерний зал Fitness City Club займає площу понад 500  м² та оснащений сучасним професійним обладнанням з урахуванням останніх розробок у сфері біомеханіки. Силові та кардіотренажери, професійні тренери допоможуть досягти запланований результат як новичкам, так і професійним спортсменам. Просторе приміщення з відмінною вентиляцією зробить тренування максимально комфортним!

ФІТНЕС

Fitness City Club – це зручний формат фітнес-клубу для людей, які цінують свій час. Наш клуб пропонує своїм клієнтам максимально комфортні та зручні умови для заняття фітнесом – різноманітні класи в студії групових занять, аеробні тренування, танцювальні напрямки, силові тренування, бойові напрямки та заняття направлені на відновлення, реабілітацію та релаксацію.

Детальніші про види групових тренувань та розклад занять www.fitnesscity.com.ua/schedule

ПЕРСОНАЛЬНИЙ ТРЕНЕР

Fitness City Club пропонує індивідуальні заняття з тренером. Персональний тренер, особливо на початковому етапі, дозволить швидко адаптуватися, ознайомитися з клубом, правильно підбере комплекс вправ, прослідкує за технікою їх виконання.

Переваги занять з тренером:

  • індивідуальна програма тренувань з урахуванням потреб та можливостей клієнта
  • безпека при виконанні тренувань (підстраховка, поради та контроль професіонала)
  • довгострокове планування занять – робота на результат (програми схуднення, поради дієтичного харчування, нарощування певної групи м'язів та інше)

ХАТХА ЙОГА ТА МЕТОДИ ОЗДОРОВЛЕННЯ ХРЕБТА

Особливим напрямком Fitness City Club є заняття з ХаТха йога та методи оздоровлення хребта. ХаТха йога – це вчення про внутрішню гармонію, яку можна досягти за допомогою поєднання фізичних навантажувань з психологічними вправами. Як результат людина здобуває духовну рівновагу, а значить і фізичне та емоційне здоров'я. В клубі заняття з ХаТха йоги проводить відомий тренер Рівного та за його межами – Степлюк Тарас.
Також проводяться спеціальні та цільові заняття для вирішення конкретних задач: очищення організму, схуднення, оздоровлення судин, відновлення після робочого дня, розслаблення та інші.

В клубі Fitness City Club працює фітнес-бар для відновлення сил після тренувань за чашкою чаю, фрешу. Також наші фахівці зможуть порадити спеціальне спортивне харчування в залежності від поставлених цілей та особливостей організму.

З інформацією про спеціальні пропозиції, розцінки та умови дії клубних карт Fitness City Club можна ознайомитись за посиланням fitnesscity.com.ua/club-cards

Графік роботи клубу:

Пн.-Пт. – з 7:00 до 22:00
Сб.-Нд. – з 8:00 до 21:00

м. Рівне, вул. Словацького, 4/6 (БЦ Словацький, 5-6 поверх)
моб. тел. (094) 966 0233
тел. (0362) 43 0233

e-mail: sidorchukalla@ukr.net

www.fitnesscity.com.ua
www.facebook.com/groups/1642981365952550/
www.instagram.com/fitnesscityrivne/

Пропонуємо
Дивіться також
Дитячий, антицелюлітний, медовий масаж, масаж спини, голови, шиї
Готельно-ресторанний комплекс Melrose запрошує відпочити та скористатися spa-салоном
x