Басів схил, центр продажу Житловий комплекс Апельсин
 

ЄВРОШПОН-СМИГА, ПРАТ

Адреса: 35680, Смига Дубенського р-ну, вул. Заводська, 1
Телефон: +380 (3656) 56267
тел. моб.: +380 (66) 0407466
тел. моб.: +380 (50) 4351585
Веб-сторінка: www.euroshpon.com.ua
Рубрики:
Ключові слова:
Струганий шпон (veneer), дубльований шпон, паливні брикети, меблевий шпон, деревообробні підприємства, заводи Дубно Смига, Рівне, виробництво шпону, купити, продам шпон, деревина

ЄВРОШПОН-СМИГА, ПРАТ

    Підприємство ПрАТ “Єврошпон-Смига”, що розташоване в с. Смига Дубенський район Рівненська область, більше 50-ти років виробляє струганий шпон (veneer) високої якості. Протягом років бренд фірми “Єврошпон-Смига” став повноцінною і відомою маркою якості, здобув визнання в деревообробній галузі і став візитною карткою підприємства, де вміють працювати чітко, якісно і поважають запити будь-якого клієнта:  чи то величезної меблевої фабрики, що потребує постійних постачань великих об'ємів шпону (veneer), чи невеликий столярний цех. Деревообробне підприємство “Єврошпон-Смига” займає одне з перших місць серед виробників шпону.

"Єврошпон-Смига" - виробник шпону №1 в Україні!    “Єврошпон-Смига” виготовляє обрізний струганий шпон (Veneer sliced) з таких порід деревини:

Дуб
Ясен (білий)
Бук
Ясен кольоровий
Клен
Явір
Вільха
Сосна
Черешня

Товщина шпону 0,6 мм -2,5 мм. Довжина від 0,7 до 4 м.
Товщина шпону 0,6 мм -2,5 мм. Довжина від 0,7 до 4 м.
Товщина шпону 0,6 мм -2,5 мм. Довжина від 0,7 до 4 м.
Товщина шпону 0,6 мм -2,5 мм. Довжина від 0,7 до 4 м.
Товщина шпону 0,6 мм -2,5 мм. Довжина від 0,7 до 4 м.
Товщина шпону 0,6 мм -2,5 мм. Довжина від 0,7 до 4 м.
Товщина шпону 0,6 мм -2,5 мм. Довжина від 0,7 до 4 м.
Товщина шпону 0,6 мм -2,5 мм. Довжина від 0,7 до 4 м.
Товщина шпону 0,6 мм -2,5 мм. Довжина від 0,7 до 4 м. 

     Також завод “Єврошпон-Смига” виготовляє шпон з деревини рідкісних порід (червоне дерево, чорне, евкаліпт, фернамбук, атласне дерево) під замовлення. Струганий шпон широко використовується у виготовленні меблів, дверей, вікон, у будь-яких столярних та теслярних виробах.
    Один з видів шпону, який пропонує “Єврошпон-Смига” - дубльований шпон — це нові можливості для меблевої та столярної справи. Дубльований шпон виготовляється шляхом зрощування натурального шпону по довжині (з`єднання типу "зиґзаґ", що дозволяє зробити місця з`єднань дуже міцними і практично непомітними) у рулони, з подальшим його наклеюванням (кашируванням) на нетканий синтетичний матеріал "фліс" (англ. fleece), що додає йому еластичності та стабільністі. Отриманий матеріал піддається триразовому шліфуванню по лицьовій поверхні, що усуває необхідність шліфування готового виробу. На відміну від натурального шпону, дубльований менш вимогливий до умов збереження. Він не такий чутливий до перепадів температурно-вологісного режиму (якщо натуральний шпон має потребу в стабільній температурі 200 С і відносній вологості 65-70%, то дубльований витримує менш жорсткі умови збереження).
    Дубльований шпон може бути використаний для обгортання профільних погонажних виробів (лиштва, плінтус, штапик, меблевий карниз, дверна коробка, віконний профіль і т. д.), при личкуванні рельєфних фільонок у мембранних пресах, при обробці крайки на меблевих заготовках. Технологія виробництва такого шпону дозволяє, змінюючи товщину матеріалу, регулювати в такий спосіб його еластичність, залежно від складності профілю, що огортається. Дублювання знижує чи цілком виключає розтріскування шпону в місцях його перегинів, а також відколи при знятті фасок на крайці при личкуванні рельєфних деталей. Матеріал застосується як на великих виробництвах з високотехнологічним обладнанням, так і дрібними виробниками. За бажанням замовника, дубльований шпон може вироблятися з уже нанесеним клеєм-розплавом, завдяки чому його можна приклеювати, не застосовуючи спеціального обладнання.

"Єврошпон-Смига" - шпон струганий (veneer), дубльований, меблевий

     “Єврошпон-Смига” маючи повний цикл деревообробного процесу виготовляє з відходів деревини паливні брикети. Паливні брикети є гідною альтернативою традиційним видам палива, таким як вугілля, солярка та дрова.  Паливні брикети представляють собою прямокутної форми пресовані відходи деревного виробництва. Наші паливні брикети широко використовуються як паливо для автоматизованих котелень, промислового та побутового рівня, за рахунок екологічної складової, володіють значною теплотворністью, дешеві порівняно з вугіллям.

“Єврошпон-Смига” - виробник шпону №1 в Україні!

Ми завжди прагнемо перевершити очікування наших клієнтів і партнерів.
“Бути на крок попереду”, “побачити набагато раніше”, “зрозуміти трохи більше” -
це принципи, що визначають роботу нашого підприємства.

35680, Смига Дубенського р-ну
Рівненської обл.
вул. Заводська, 1
тел. (03656) 5 6267
E-mail: euroshpon@gmail.com
http://www.euroshpon.com.ua