ЄВРОШПОН-СМИГА, ПРАТ
Смига Дубенського р-ну, вул. Заводська, 1
Дивіться також
Український виробник живого крафтового пива Рівне
Виробник якісного цементу марок ПЦ І-500-Н та ПЦ ІІ-А/Ш-500
Металопрофіль та металочерепиця, профіль для гіпсокартону, металеві штахети
Виробництво та реалізація природної мінеральної води Острозька
Виробник деревообробної плити та ламінованого ДСП під торговою маркою WBM

ПІДПРИЄМСТВО "ЄВРОШПОН-СМИГА" – ВИРОБНИК СТРУГАНОГО ШПОНУ (VENEER) №1 В УКРАЇНІ!

Єврошпон-Смига більше 50-ти років виробляє струганий шпон (veneer) високої якості. Протягом років бренд фірми "Єврошпон-Смига" став повноцінною і відомою маркою якості, здобув визнання в деревообробній галузі і став візитною карткою підприємства, де вміють працювати чітко, якісно і поважають запити будь-якого клієнта: чи то величезної меблевої фабрики, що потребує постійних постачань великих об'ємів шпону (veneer), чи невеликий столярний цех.

"Єврошпон-Смига" виготовляє обрізний струганий шпон (Veneer sliced)

Товщина: 0,6 мм - 2,5 мм, довжина: від 0,7 до 4 м з наступних порід деревини:

  • Дуб
  • Ясен (білий)
  • Бук
  • Ясен кольоровий
  • Клен
  • Явір
  • Вільха
  • Сосна
  • Черешня

Завод "Єврошпон-Смига" виготовляє шпон з деревини рідкісних порід

Шпон – червоне дерево, чорне, евкаліпт, фернамбук, атласне дерево виготовляється під замовлення. Струганий шпон широко використовується у виготовленні меблів, дверей, вікон, у будь-яких столярних та теслярних виробах.

Дубльований шпон

Це нові можливості для меблевої та столярної справи. Дубльований шпон виготовляється шляхом зрощування натурального шпону по довжині (з`єднання типу "зиґзаґ", що дозволяє зробити місця з`єднань дуже міцними і практично непомітними) у рулони, з подальшим його наклеюванням (кашируванням) на нетканий синтетичний матеріал "фліс" (англ. fleece), що додає йому еластичності та стабільністі. Отриманий матеріал піддається триразовому шліфуванню по лицьовій поверхні, що усуває необхідність шліфування готового виробу. На відміну від натурального шпону, дубльований менш вимогливий до умов збереження. Він не такий чутливий до перепадів температурно-вологісного режиму (якщо натуральний шпон має потребу в стабільній температурі 200 С і відносній вологості 65-70%, то дубльований витримує менш жорсткі умови збереження).

Дубльований шпон може бути використаний для обгортання профільних погонажних виробів (лиштва, плінтус, штапик, меблевий карниз, дверна коробка, віконний профіль і т. д.), при личкуванні рельєфних фільонок у мембранних пресах, при обробці крайки на меблевих заготовках. Технологія виробництва такого шпону дозволяє, змінюючи товщину матеріалу, регулювати в такий спосіб його еластичність, залежно від складності профілю, що огортається. Дублювання знижує чи цілком виключає розтріскування шпону в місцях його перегинів, а також відколи при знятті фасок на крайці при личкуванні рельєфних деталей. Матеріал застосується як на великих виробництвах з високотехнологічним обладнанням, так і дрібними виробниками. За бажанням замовника, дубльований шпон може вироблятися з уже нанесеним клеєм-розплавом, завдяки чому його можна приклеювати, не застосовуючи спеціального обладнання.

Повний цикл виготовлення паливних брикетів з відходів деревини

Паливні брикети є гідною альтернативою традиційним видам палива, таким як вугілля, солярка та дрова. Паливні брикети представляють собою прямокутної форми пресовані відходи деревного виробництва. Наші паливні брикети широко використовуються як паливо для автоматизованих котелень, промислового та побутового рівня, за рахунок екологічної складової, володіють значною теплотворністью, дешеві порівняно з вугіллям.

Ми завжди прагнемо перевершити очікування наших клієнтів і партнерів. "Бути на крок попереду", "побачити набагато раніше", "зрозуміти трохи більше" – це принципи, що визначають роботу нашого підприємства.

35680, Смига Дубенського р-ну, Рівненської обл.
вул. Заводська, 1
тел. (03656) 5 6267
E-mail: euroshpon@gmail.com
http://www.euroshpon.com.ua

Дивіться також
Український виробник живого крафтового пива Рівне
Виробник якісного цементу марок ПЦ І-500-Н та ПЦ ІІ-А/Ш-500
Металопрофіль та металочерепиця, профіль для гіпсокартону, металеві штахети
Виробництво та реалізація природної мінеральної води Острозька
Виробник деревообробної плити та ламінованого ДСП під торговою маркою WBM
x