Житловий комплекс Апельсин Басів схил, центр продажу
 

ДЕЛФАЙ, АВТОМАГАЗИН

Адреса: 33009, Рівне, вул. Млинівська, 1
тел/факс: +380 (362) 641176
тел. моб.: +380 (97) 6272256
тел. моб.: +380 (95) 9275981
Ключові слова:
Автозапчастини, акумулятори ENERGY max, мастила DELPHI, мастильні матеріали, легкові шини, вантажні шини R13 – 22,5, стальні диски, легкосплавні диски, шиномонтажі, балансування, підкачка шин, автофарби "Російські фарби", шпаклівки, витратні матеріали, розчинники, клей, антифризи, тосоли

Автомагазин "Делфай"

33009, м. Рівне, вул. Млинівська, 1
тел./факс 0 (362) 64-11-76
тел.моб. 0 (97) 627-22-56
тел.моб. 0 (95) 927-59-81
E-mail: alex@delphi.rv.ua

   Автомагазин "Делфай" пропонує весь спектр оригінальних та ліцензійних запчастин з Європи, Азії та США. Магазин автозапчастин пропонує якісні та недорогі автозапчастини Audi, BMW, Citroen, Ford, Honda, Hyundai, Isuzu, Kia, Lexus, Mazda, Mercedes Benz, Mitsubishi, Nissan, Opel, Subaru, Suzuki, Toyota, VW. Придбати у нас запчастини - вигідно і зручно, якщо Ви не знайшли необхідну деталь, знайте, що вона є - Вам тільки необхідно надати всю інформацію по деталі: марка, модель, рік випуску, тощо. Магазин постійно поповнює асортимент автозапчастин, ми завжди з радістю допоможемо Вам визначитися з необхідною деталлю до Вашого авто.

   Автомагазин "Делфай" є офіційним представником в Рівненській області заводу – виробника акумуляторів ENERGY max з гарантією до 18 місяців.

Мастила, запчастини до авто 

   Автомагазин "Делфай" є також офіційним представником моторного мастила "DELPHI".
   Мастильні матеріали Delphi з пониженим вмістом SAPS сульфатної зольності, фосфору і сірки адаптовані до існуючих двигунів внутрішнього згоряння, дизельних двигунів і дизельних двигунів з прямим уприскуванням, обладнаним системами доочистки (фільтр твердих частинок, каталізатор і т.д.). Компанія Delphi постійно підвищує характеристики і вдосконалює формули своїх мастильних матеріалів шляхом введення нових високоякісних інгредієнтів, у відповідності з останніми стандартами Європи та США.

   Високоякісна зимова та літня шина для легкового та вантажного автомобіля (R13 – 22,5) в широкому асортименті у нашому автомагазині.
   Ви можете у нас купити легкові шини відомих брендів: Michelin, BFGoodrich, Tigar, Riken, Bridgestone, Continental, Toyo, Falken, Lassa, Sava, Debica, Hankook, Fulda і т.д.
   Вантажні шини - Bridgestone, Firestone, Michelin, Kormoran, Marshal, GT Radial, Good Year, а також диски стальні та легкосплавні.

Також автомагазин "Делфай" пропонує:
 • автофарби Ярославського заводу "Російські фарби"
 • автомобільні шпаклівки та витратні матеріали
 • розчинники для авто 
 • клеї універсальні компаній "DoneDeal", "Hi-Gear" для автомобілів
 • антифризи, тосоли, омивачі Київського заводу "Аквілон"

Літні та зимові шини до легкових та вантажних авто, шиномонтаж, балансування

ШИНОМОНТАЖ легковантажний:
Балансування коліс
Підкачка шини
Продаж шини

Встановлення придбаної у нас шини безкоштовно!!!