Житловий комплекс Апельсин Басів схил, центр продажу
 

ВОЛИНСЬКИЙ БРОВАР

Адреса: 34600, Березне, вул. Андріївська, 72 б
тел. моб.: +380 (97) 7737707
Веб-сторінка: www.brovar-beer.com.ua
Рубрики:
Ключові слова:
Пиво в кегах, живе пиво від виробника, пивзаводи, пивоварня, розливне пиво, купити живе пиво оптом, ціни від виробника, виробники живого пива, пиво Volynske, пиво Bohemia, пиво Granat, пиво Royal, чеське пиво в Україні, пиво в пляшках ціна
Волинський бровар

  Волинський бровар — український виробник живого пива зі справжнім чеським смаком та багатовіковими традиціям пивоваріння. Завод живого пива "Волинський бровар" вібрав в собі найкращі традиційні смаки на основі старовинних рецептів, використання правильної технології та якісної сировини.
  Шанувальники живого пива полюбляють різні сорти цього напою, але сходяться в одному — у пива має бути оптимальне співвідношення ціни та якості, а ще воно має бути неодмінно свіжим.
  Компанія "Волинський бровар" пропонує світле пиво класичного чеського смаку, світле пиво німецького типу, темне оксамитове пиво та червоне пиво з насиченим смаком.
  Секретом виготовлення знаменитих в усьому світі сортів пива на нашому заводі є:
  — соложення, тобто приготування особливим способом ячменю;
   приготування сусла (змішування солоду з водою);
   бродіння (змішування ароматного сусла і дріжджів).

Волинський бровар - український виробник живого пива

  Пиво світле фільтроване Волинський Бровар "Volynske". Виразна, але не перебільшена гіркота, відчутна і гармонійна солодова основа в поєднанні з фруктово-цитрусовим ароматом хмелю. При цьому помірна кількість алкоголю, щоб насолоджуватись "Volynske" як найдовше.
  Склад:
Солод: ячмінний світлий, Carapils
Хміль: Magnum, Citra
Дріжжі: Saflager W 34/70
Plato (BLG) – 11°
Alcohol (ABV) – 3,8% об.

  Пиво світле фільтроване Волинський Бровар "Bohemia". Пиво "Bohemia" зварено у Волинському Броварі згідно рецептури чеських пивоварів з ячмінних солодів і двох видів хмелю: гірким для вираженого характеру і ароматним для доповнення букету. "Bohemia" - це чеський Premium Lager, приємно різкий, одночасно повний в смаку з солідною піною — так як п'яно в Чехії від віку.
  Склад:
Вода
Солод: ячмінний світлий, мюнхенський
Хміль: Magnum, Mozaic
Дріжджі: Saflager W 34/70
Plato (BLG) – 12°
Alcohol (ABV) – 4,4% об.

Пиво напівтемне фільтроване Волинський Бровар "Granat". "Granat" - гібрид двох пивних світів. Легкість і зваженість ячмінного пива, збалансована гіркота з ароматом в стилі American Red Lager. В ароматі домінує квітковий букет з характером спецій, переплітаючись з легко пряними нотками. "Granat" - ідеальне пиво для початку пригоди і перші емоції від ароматних американських хмелів. Смачного!
  Склад:
Вода
Солод: ячмінний світлий, карамельний
Хміль: Magnum, Liberty
Дріжджі: Saflager W 34/70
Plato (BLG) – 14°
Alcohol (ABV) – 5,4% об.

  Пиво темне фільтроване Волинський Бровар "Royal". "Royal" - це пиво в стилі Dark American Lager з інтригуючим ароматом і смаком, що походить від американського хмелю. Трав'янисто-сосновий, хвойний аромат змішується з нотками живиці і карамелю. Темне, з вираженою грейфрутовою гіркотою, збалансоване солодовим фундаментом. Воно міцне і одночасно дуже питне.
  Склад:
Вода
Солод: ячмінний світлий, карамельний, палений
Хміль: Magnum, Simcoe
Дріжджі: Saflager W 34/70
Plato (BLG) – 15°
Alcohol (ABV) – 5,7% об.

   Запорукою успіху компанії "Волинський бровар" - є результат багаторічної творчості наших пивоварів, врахування всіх побажань та потреб кожного покупця і висока якість продукції. Кожний сорт пива - унікальний і має свою історію. Якщо ви любите випити пиво в приємній компанії чи зібратися ввечері переглянути футбол, або відпочити від напружених робочих днів, тоді Вам варто спробувати справжне живе пиво від виробника "Волинський бровар".

Запрошуємо до співпраці!

м. Березне, Рівненської обл.
вул. Андріївська, 72 б
тел. моб. (097) 773 77 07
www.brovar-beer.com.ua