Житловий комплекс Апельсин Басів схил, центр продажу
 

ДИЗАЙН-СТУДІЯ М'ЯКИХ МЕБЛІВ

Адреса: 33018, Рівне, вул. Курчатова, 36
тел. моб.: +380 (98) 2228136
тел. моб.: +380 (66) 2133383
тел. моб.: +380 (66) 9028736
E-Mail: mrg@bigmir.net
Ключові слова:
М'які меблі, замовити, купити меблі, ексклюзивні, оригінальні, дорогі меблі, виробники, виготовлення меблів під замовлення, шкіряні дивани, м'які частини, куточки, крісла, меблі для ресторану, готелю, санаторію, кафе, вітальні, спальні, кабінету, проектування та виготовлення м'яких меблів

Дизайн-студія м'яких меблів

   Сучасні меблі просто вражають своєю різноманітністю: від елегантної вишуканості до практичного мінімалізму. Меблеві вироби можуть повністю змінити інтер'єр та стиль приміщення. З допомогою меблів можна втілити в життя найоригінальніші дизайнерські рішення. 

   Наші меблі завжди відрізнялися якістю, красою, комфортом та ексклюзивністю.
   Дизайн-студія пропонує виготовлення найрізноманітніших моделей сучасних м'яких меблів на замовлення, які розробляються відповідно до Ваших побажань і переваг, за ескізами та кресленнями клієнта, під його розміри та вподобання. Зокрема, в нас Ви можете замовити меблі для спальні, вітальні, кабінету, кафе, ресторану, готелю, а також декорування стін штучною та натуральною шкірою. Ми створюємо маленькі шедеври для Вашого помешкання або закладу.

Меблі для спальні, вітальні, кабінету, кафе, ресторану, готелю

   Сучасні декоративні аксесуари підкреслюють незвичність та ексклюзивність дизайну м'яких меблів. Тому розробка проекту Ваших меблів з допомогою дизайнера - це фундамент Вашого комфорту. Наші фахівці допоможуть Вам створити стилізовані меблі з урахуванням призначення приміщення та їх функціонального навантаження, максимально втілити всі Ваші побажання згідно Вашого бюджету. Пропонуємо також привабливі умови співпраці з дизайнерами.

   Для наших меблів характерною є увага до деталей, особливий підхід до фрагментів та декорів. Бахрома-еспумілон, китиці, тасьма, канітель, рекам'є софа, камені Сваровскі — це неповний перелік запропонованих аксесуарів. Однією із важливих складових для виготовлення м'яких меблів є вибір оббивки, оскільки саме від неї буде залежати зовнішній вигляд. Сучасні оббивки для меблів ми пропонуємо із тканин та із шкіри: штучної або натуральної. Це можуть бути тканини виробництва Італіїї, Туреччини, Бельгії та ін. М'які меблі зі шкіряною оббивкою — зазвичай найдорожчі та престижні. Шкіра для їх виробництва використовується високоякісна — це гарантія того, що меблі довго прослужать.

Шкіряні дивани, крісла, м'які меблі зі шкіряною оббивкою

   Вишукані меблі привертають захоплені погляди і залишаються беззаперечною ознакою тонкого смаку та вишуканості. З нами легко підібрати саме ту модель, яка допоможе створити затишний продуманий до дрібниць інтер'єр.

33018, Рівне, вул. Курчатова, 36
тел. моб. (98) 222 8136
тел. моб. (66) 213 3383
тел. моб. (66) 902 8736
E-mail: mrg@bigmir.net