Басів схил, центр продажу Житловий комплекс Апельсин
 

АНТУРАЖ, ЦЕНТР ІНТЕР'ЄРНОГО ТЕКСТИЛЮ

Адреса: 33022, Рівне, вул. Богоявленська, 3
тел. моб.: +380 (50) 8301010
Телефон: +380 (362) 690483
Телефон: +380 (362) 690482
Веб-сторінка: www.антураж.укр
Ключові слова:
Штори, гардини, салон штор, карнизи, тюлі, рулонні штори, текстиль для готелів, текстильна фурнітура, ламбрикени, подушки, покривало, пошиття, дизайн штор, тканини, оформлення вікон, ролети
Штори, тюлі Рівне, гардини, салони пошиття штор
 
      АНТУРАЖ — це мережа сучасних салонів штор, які спеціалізуються на текстильному оформленні інтер'єрів будь-якої складності та мають величезний досвід в розробці дизайну та пошиття штор, гардин, тюлейІдеї дизайнерів салону реалізовані  в оформленні вікон та інтер'єрів сотень квартир, будинків Рівного.
     Салон штор “Антураж” пропонує розробку, дизайн та пошив:
- штори, тюлі, гардини, покривала для спальної  кімнати
- штори для вітальні
- штори для дитячої кімнати
- штори для кухні
     В салоні “Антураж” в широкому асортименті представлені  тюле-гардинні тканини, порт'єрні тканини, рулонні штори та текстильні аксесуари, карнизи для штор від класичних моделей до сучасних.
     В перелік послуг, які надає салон штор входить комплектація та монтаж карнизів, навіс готових комплектів штор, доставка за адресою.
     Також “Антураж” має великий досвід роботи з ресторанами, кафе, клубами, готельно-розважальними комплексами, салонами м. Рівне та Рівненської області, тому пропонує текстильне оформлення нежитлових приміщень. В центрі можна замовити не лише дизайн та пошиття штор, гардин, ламбрикенів, а й розробити повністю текстильну стилізацію для Вашого інтер'єру — в єдиному стилі (ретро, готика, модерн, класицизм), виконавши пошив покривал, подушок, скатертин, меблевих чохлів, тобто текстильне оформлення “під ключ”. Одним із сервісів салону є виїзд дизайнера на об'єкт.
     Салон гардин для пошиву штор укомплектований сучасним новим устаткуванням, в процесі пошиву дотримуються всі технологічні вимоги та враховуються досвід роботи з гардинними та порт'єрними матеріалами. 
     Колектив салону завжди працює над створенням нових моделей штор, тюлей, покривал, гардин,  аксесуарів і з задоволенням будуть раді допомогти Вам. Саме в нашому центрі працюють високоваліфіковані фахівці, які допоможуть Вам вирішити будь-які питання в оформленні інтер'єру текстилем. Результатом виїзду майстрів є екскізи і точні розрахунки вартості тектильного оформленн вікон, з врахування карнизів, тканин, витратних матеріалів, послуг пошиття, доставки, установки і навісу, адже вони володіють унікальним досвідом роботи з вікнами будь-якої складності. Замовити дизайнера компанії АНТУРАЖ Ви можете скориставшись формою заявки на сайті http://anturazh.ua/order  або зателефонувавши за номером (050) 830-10-10.
     Одним із напрямків роботи салону є оптовий та роздрібний продаж: порт'єрних та тюлевих тканин, карнизів, ролетів, фурнітури (люверси, тасьма, бахрама, декоративні шнури, підхвати, розетки, китиці, бандо), наповнювачі для покривал та подушок.
Штори для спальні, вітальні, кухні,  дитячої кімнати, готелів, ресторанів, аксесуари
                  САЛОН “АНТУРАЖ” - ЗАПРОШУЄ У ВИСТАВКОВУ ЗАЛУ!
     Керівництво салону гардин “Антураж” розуміє, як важко інколи, зі шматка тканини уявити собі цілий комплект штор, тому щодня, щохвилини колектив працює, щоб клієнтам було зручніше зробити свій вибір.
     Тому для зручності Салон гардин “Антураж” вперше в Рівному відкрив для клієнтів шоу-рум, де представлені готові комплекти штор та карнизів в інтер'єрі (спальні, вітальні, дитчі), тобто клієнт може подивитися як виглядатимуть ті чи інші штори в поєднанні з меблями, шпалерами та інтер'єрними аксесуарами.  Завдяки плідній співпраці з партенрами салону, які виготовляють меблі, декорують стіни, клієнт має змогу відтворити побачене у своєму домі.
10 причин завітати в "Антураж" 
     Детальніше на http://anturazh.ua/ru/discount
 
Антураж Рівне, салон штор 33022, м. Рівне, вул. Черняка, 3
тел. +380 362 69 04 82
        +380 362 69 04 83
        +380 50 830 10 10
33028, м. Рівне
вул. Гетьмана Полуботка, 8

тел. +380 362 22 38 11
E-mail: info@anturaj.com.ua
www.anturazh.ua